Szukam rodziców dzieci w wieku 3-18 lat z Kędzierzyna i okolic, którzy nie chcą tracić czasu na dowożenie dzieci na angielski.
 

👉 Wiesz, jak to jest uczyć się angielskiego przez wiele lat, ale kiedy trzeba coś powiedzieć, masz stres, blokadę i zastanawiasz się, czy użyć Present Simple czy Continuous?

👉 Chcesz, żeby Twoje dziecko nie miało tego problemu i mówiło swobodnie, płynnie i bez stresu?

👉 Zdajesz sobie sprawę, że w szkole publicznej trudno jest to osiągnąć?

👉 Nie znasz na tyle dobrze angielskiego, żeby samodzielnie uczyć dziecko, albo po prostu nie masz na to czasu lub ochoty?

👉 Wiesz, że dodatkowy angielski dla Twojego dziecka to konieczność, ale nie masz czasu na dowożenie go na zajęcia?
 

Nazywam się Magdalena Szykuła i doskonale to rozumiem, bo jako właścicielka szkoły Espero i psycholog na co dzień rozmawiam z rodzicami, którzy mają podobne obawy.


Dlatego wiem dokładnie, co zrobić, żeby Twoje dziecko szybko zaczęło mówić po angielsku, poprawiło oceny albo świetnie zdało egzamin ósmoklasisty lub maturę.

Razem z moimi lektorami jesteśmy w stanie to osiągnąć dzięki temu, że:

  • mamy aż 7 filii w Kędzierzynie oraz w Nieznaszynie i Zakrzowie, prowadzimy zajęcia w szkołach podstawowych, odbieramy dzieci ze świetlicy, więc nie tracisz czasu na dojazdy 
  • jesteśmy elastyczni w układaniu planu i prowadzeniu zajęć, i to my staramy się dostosować do potrzeb Twojego dziecka, a nie na odwrót
  • prowadzimy zajęcia w naprawdę małych 3-4 i 5-6-osobowych grupach
  • uczymy metodą spirali, czyli wprowadzone raz zwroty czy słowa cały czas pozostają w użyciu. Zakuć, zdać, zapomnieć - to nie u nas.
  • wśród naszych lektorów są egzaminatorzy egzaminu ósmoklasisty i maturalnego, którzy zdradzają techniki, jak rozwiązać zadania sprawnie i skutecznie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy w tym roku szkolnym możemy pomóc także Twojemu dziecku opanować angielski, umów się na bezpłatną konsultację, podczas której:
 

  • Porozmawiamy o potrzebach edukacyjnych Twojego dziecka
  • Sprawdzimy, który kurs i jaka grupa będą dla niego najlepsze
  • Możesz zarezerwować miejsce w grupie.Jak umówić się na konsultację?

Wypełnij poniższy formularz to oddzwonimy do Ciebie:)