Zajęcia z programowania i kodowania dla przedszkolaków i uczniów z klas 1-3

Nauka programowania z OZOBOTEM i PHOTONEM jest łatwa jak łączenie puzzli.

OZOBOT pozwala na programowanie offline lub online

• Nowoczesny robot edukacyjny bezpiecznie wprowadza najmłodszych w świat programowania i nowych technologii.
  • Puzzle do Ozobota pozwalają łatwo nauczyć się pojęć związanych z programowaniem jak: „skrypt”, „komenda”, „pętla”.
  • Kodowania można i warto uczyć dzieci już w wieku przedszkolnym.
  • Programując z wykorzystaniem Ozobotów uczniowie oswajają się z nowoczesną edukacją.
  • W sposób praktyczny doświadczają powiązania teorii z praktyką: używając kodu programują urządzenie, które działa w rzeczywistości.

PHOTON

• Robot Photon pozwala na naukę programowania w przyjaznej aplikacji. Wszystkie zadania oparte są o fabularną historię w aplikacji, w której mały użytkownik pomaga Photonowi pokonywać kolejne wyzwania.
  • Dobrze wprowadzone podstawy kodowania wpływają na dalszy rozwój dziecka w danym kierunku.

Korzyści z korzystania z robotów edukacyjnych to:

• praktyczna nauka kodowania i programowania
  • rozwijanie współpracy w grupie rówieśniczej
  • kształtowanie kompetencji przyszłości
  • nauka świadomego i bezpiecznego korzystania z nowych technologii radość kreatywnego zaangażowania w pracę

Na naszych robotach pokazujemy kodowanie w formie zabaw: językowych, matematycznych, przyrodniczych, rozwijających emocjonalnie i społecznie.