Wesprę Ciebie i Twoje dziecko w radzaniu sobie ze stresem i wyzwaniami dnia codziennego

👉 Wiesz, jak to jest czuć strach przed pójściem do szkoły/pracy i kontaktem z innymi?

👉 Chcesz, żeby Twoje dziecko miało poczucie własnej wartości, było szczęśliwe i realizowało swoje marzenia?

👉 Zdajesz sobie sprawę, że w obecnych czasach pełnych zmian trudno jest to osiągnąć samodzielnie?

👉 Nie znasz na tyle dobrze psychologii, żeby samodzielnie uczyć dziecko radzenia sobie ze stresem i nowymi zadaniami,ale bardzo chcesz je wspierać?

👉 Wiesz, że zdrowie psychiczne jest dla Ciebie i Twojego dziecka kluczowe, ale nie potrafisz samodzielnie sobie i jemu pomóc?

Nazywam się Magdalena Szykuła i doskonale to rozumiem, bo jako psycholog każdego dnia rozmawiam z rodzicami i ich dziećmi, którzy mają podobne problemy.

Dlatego wiem dokładnie, co zrobić, żeby Twoje dziecko poradziło sobie ze swoimi problemami emocjonalnymi i rozwiązało swoje problemy psychologiczne.

Jesteśmy w stanie to osiągnąć dzięki temu, że:

- każdego dnia pracuję z dziećmi i młodzieżą, więc mam ogromne doświadczenie zawodowe

- jestem osobą odpowiedzialną i konsekwentną i już na pierwszy spotkaniu przedstawiam możliwy do realizacji plan terapii

- ukończyłam studia w 2010 roku w SWPS we Wrocławiu o specjalności psychologia kliniczna.
- Od 17 lat nieustająco kształcę się w zakresie terapii rodzin, samorozwoju, psychologii zdrowia, zaburzeń psychosomatycznych i life couchingu.
Jak umówić się na konsultację?

Wystarczy, że zadzwonisz lub wyślesz wiadomość

na numer: 721298977

Do usłyszenia! 🥰

Magdalena Szykuła

Usługi psychologiczne

Od 13 lat zajmuję się leczeniem zarówno dzieci jak i dorosłych borykających się z:

• nerwicą
  • fobią (np. szkolną)
  • lękami (przed odrzuceniem, samotnością, śmiercią)
  • depresją
  • niską samooceną
  • zaburzeniami odżywiania (bulimia, anoreksja, nadwaga)
  • zaburzeniami emocjonalnymi związanymi z sytuacją kryzysową (rozwód, utrata bliskiej osoby)
  • nieporozumieniami w relacjach z bliskimi osobami
  • problemami związanymi ze szkołą, uczelnią, pracą zawodową itp.
  • nadmiernym stresem i chorobami z niego wynikającymi (choroby serca, autoimmunologiczne, nowotwory)

W ofercie również:

• poradnictwo psychologiczne
  • szkolenia grupowe dla firm, zakładów opieki leczniczej
  • diagnoza i wydawanie opinii psychologicznych
  • badania przesiewowe dla dzieci w żłobkach, przedszkolach i szkołach

Cennik:
100zł/h poradnictwo, terapia
Szkolenia i warsztaty: cena do uzgodnienia