Korepetycje z przedmiotów ścisłych oraz języka polskiego

W ofercie zajęcia z:

matematyki, chemii, języka polskiego

Przedmioty ścisłe

Rodzicu chcesz pomóc swojemu dziecku w matematyce?

Szukamy rodziców i uczniów, którym zależy na edukacji matematycznej i chcą mądrze i efektywnie wydać pieniążki na poprawę oceń z matematyki. Jeśli zależy Ci również na zaoszczędzeniu czasu na dojazdy to jesteśmy tu dla Ciebie.

• Wiesz, jak to jest uczyć się matematyki przez wiele lat, ale kiedy trzeba coś napisać na sprawdzianie masz stres, blokadę i zastanawiasz się skąd ta pustka w głowie i lęk w brzuchu?
  • Chcesz, żeby Twoje dziecko nie miało braków z poprzednich lat i radziło sobie swobodnie z kolejnymi działami z matematyki ?
  • Zdajesz sobie sprawę, że w szkole publicznej trudno jest to osiągnąć, bo klasy przeładowane, nauczyciel goni z materiałem, a zaległości ciągle rosną?
  • Nie znasz na tyle dobrze matematyki, żeby samodzielnie uczyć dziecko, albo po prostu nie masz na to czasu, cierpliwości lub ochoty?
  • Wiesz, że dodatkowa matematyka dla Twojego dziecka to konieczność, ale nie masz czasu na dowożenie go na zajęcia?

Nazywam się Magdalena Szykuła

Doskonale to rozumiem, bo od lat prowadzę szkołę Espero i jako psycholog na co dzień rozmawiam z rodzicami, którzy mają podobne problemy.

Dlatego wiem jak pomóc Tobie i Twojemu dziecku, aby szybko zaczęło myśleć logicznie, poprawiło oceny albo bardzo dobrze zdało egzamin ósmoklasisty lub maturę.

Razem z moimi nauczycielami jesteśmy w stanie to osiągnąć, bo:

• mamy aż 5 filii w Kędzierzynie, więc nie tracisz czasu na dojazdy
  • jesteśmy elastyczni w układaniu planu i prowadzeniu zajęć, plan pracy jest układany indywidualnie dla każdej grupy
  • prowadzimy zajęcia w naprawdę komfortowych warunkach: indywidualnie, w duecie i małych 3-4 osobowych grupkach
  • uczymy metodą ciągłych powtórzeń, czyli wiedza już wprowadzona jest cały czas przypominana i utrwalana. Wiedza ma z uczniem zostać na zawsze.
  • nasza doświadczona i przyjazna kadra wie jak w sposób bezstresowo przekazać wiedzę sprawnie i skutecznie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy w tym roku szkolnym możemy pomóc także Twojemu dziecku zrozumieć matematykę, umów się na bezpłatną konsultację, podczas której:

• Porozmawiamy o potrzebach edukacyjnych Twojego dziecka
  • Określimy obecny poziom wiedzy i pozwolimy wybrać najlepszy kurs i opcję zajęć
  • Możesz zarezerwować miejsce w grupie.

Jak umówić się na konsultację?

1. Wypełnij krótki formularz znajdujący się poniżej

2. My skontaktujemy się z Tobą.

3. Możesz też sam do nas zadzwonić 721298977

Do usłyszenia! 🥰