Korepetycje z matematyki

Rodzicu chcesz pomóc swojemu dziecku w matematyce?

Jak ważna w życiu jest znajomość matematyki nie trzeba nikogo przekonywać.  Królowa nauk wpływa na każdą dziedzinę życia, a jak sami Państwo widzicie dzieci i młodzież mają coraz więcej problemów z matematyką. Nauka matematyki powinna opierać się na metodzie spiralnej, czyli w każdej klasie powtarzamy już przyswojony materiał i ponadto dochodzą nowe wiadomości. Jeśli uczeń ma problemy z matematyką to braki nabyte we wcześniejszych etapach nauki ciągną się za nim aż do matury.

Nauka - korepetycje - matematyki może stać się dla dziecka zrozumiała, jeśli zapewni się mu odpowiednie warunki ku temu. Przede wszystkim małe grupy (3-4 osobowe), które zapewniają komfort, bezpieczeństwo i indywidualne podejście do ucznia
Ponadto niezwykle ważne jest, aby uczeń miał dobry kontakt z nauczycielem, aby dzięki temu rozumiał, co pedagog chce mu przekazać, co znacząco przyśpieszy proces nauki.
Ważna jest również sprzyjająca atmosfera, bo jak sami Państwo słyszycie od swoich dzieci bardzo często narzekają one na swoich nauczycieli w szkołach, że nie tłumaczą tylko krzyczą i wymagają. Stres hamuje proces zapamiętywania i przyswajania informacji, co naukowcy wielokrotnie już udowodnili.
Nauczyciele w ESPERO są ciepłymi, pogodnymi i kompetentnymi osobami, które zapewnią wsparcie Twojemu dziecku w edukacji matematycznej.
Nasze programy mają na celu pomoc w bieżącym materiale szkolnym jak również wsparcie w nadrobieniu braków z poprzednich klas. Nauczyciel, który ma u nas pod opieką od 3 do 4 osób bez trudu dociera do każdego ucznia i ma czas, żeby wszystko dokładnie mu wytłumaczyć. Potencjał jaki ma każda grupa jest wykorzystywany, aby wspierać każdego z jej członków osobno, dlatego słabsi uczniowie często osiągają lepsze rezultaty dzięki pracy w grupie niż na zajęciach indywidualnych.

Ponadto zgrana grupa motywuje i popycha do szybszego rozwoju.
Matematyka jest nauką logiczną, w której umiejętności zdobywa się dzięki wykonaniu wielu zadań, dlatego tak ważne jest dla nas, żeby uczeń samodzielnie i konsekwentnie odrabiał zadania domowe. Pozwala nam to na uczenie młodego człowieka samodyscypliny jak również na sprawdzenie, czy w pełni zrozumiał materiał przerabiany na zajęciach matematyki w ESPERO. W mojej szkole opieramy się na regule, że powtórka jest kluczem do sukcesu. Dlatego ważne jest dla nas, aby uczeń miał opanowany materiał całoroczny, czyli, żeby pamiętał w czerwcu zagadnienia z października. Dzięki temu mamy pewność, że wiedza, którą mu przekażemy zostanie z nim na lata.  Zdać, zakuć, zapomnieć to nie u nas.

Daj swojemu dziecku szansę na opanowanie zagadnień z matematyki!

Zapraszamy na zapisy na rok szkolny 2023/2024.

Szukam rodziców dzieci w wieku 3-18 lat z Kędzierzyna i okolic, którzy nie chcą tracić czasu na dowożenie dzieci na angielski.

👉 Wiesz, jak to jest uczyć się angielskiego przez wiele lat, ale kiedy trzeba coś powiedzieć, masz stres, blokadę i zastanawiasz się, czy użyć Present Simple czy Continuous?

👉 Chcesz, żeby Twoje dziecko nie miało tego problemu i mówiło swobodnie, płynnie i bez stresu?

👉 Zdajesz sobie sprawę, że w szkole publicznej trudno jest to osiągnąć?

👉 Nie znasz na tyle dobrze angielskiego, żeby samodzielnie uczyć dziecko, albo po prostu nie masz na to czasu lub ochoty?

👉 Wiesz, że dodatkowy angielski dla Twojego dziecka to konieczność, ale nie masz czasu na dowożenie go na zajęcia?

Nazywam się Magdalena Szykuła i doskonale to rozumiem, bo jako właścicielka szkoły Espero i psycholog na co dzień rozmawiam z rodzicami, którzy mają podobne obawy.

Dlatego wiem dokładnie, co zrobić, żeby Twoje dziecko szybko zaczęło mówić po angielsku, poprawiło oceny albo świetnie zdało egzamin ósmoklasisty lub maturę.

Razem z moimi lektorami jesteśmy w stanie to osiągnąć dzięki temu, że:

• mamy aż 7 filii w Kędzierzynie oraz w Nieznaszynie i Zakrzowie, prowadzimy zajęcia w szkołach podstawowych, odbieramy dzieci ze świetlicy, więc nie tracisz czasu na dojazdy
  • jesteśmy elastyczni w układaniu planu i prowadzeniu zajęć, i to my staramy się dostosować do potrzeb Twojego dziecka, a nie na odwrót
  • prowadzimy zajęcia w naprawdę małych 3-4 i 5-6-osobowych grupach
  • uczymy metodą spirali, czyli wprowadzone raz zwroty czy słowa cały czas pozostają w użyciu. Zakuć, zdać, zapomnieć - to nie u nas.
  • wśród naszych lektorów są egzaminatorzy egzaminu ósmoklasisty i maturalnego, którzy zdradzają techniki, jak rozwiązać zadania sprawnie i skutecznie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy w tym roku szkolnym możemy pomóc także Twojemu dziecku opanować angielski, umów się na bezpłatną konsultację, podczas której:

• Porozmawiamy o potrzebach edukacyjnych Twojego dziecka
  • Sprawdzimy, który kurs i jaka grupa będą dla niego najlepsze
  • Możesz zarezerwować miejsce w grupie.

Jak umówić się na konsultację?

Wypełnij poniższy formularz to oddzwonimy do Ciebie:)