Przedszkolaki

Zajęcia prowadzimy dla dzieci już od 2 roku życia w małych 3-4 osobowych grupkach.
Według naukowców 50% zdolności uczenia się rozwija się w  mózgu do 4 roku życia. W ofercie:

Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Francuski, Włoski

METODA NAUCZANIA:

Bazując na szerokiej wiedzy z zakresu pedagogiki, filologii i psychologii dostosowujemy metodę do potrzeb danej grupy (m.in. COMMUNICATIVE APPROACH, TOTAL PHYSICAL RESPONSE, AUDIO-LINGUAL METHOD).

Uczymy dzieci poprzez pokazywanie praktycznej strony języka:
bawimy się w sklep, robimy doświadczenia naukowe, gramy w gry planszowe, rozwiązujemy zagadki matematyczne, opowiadamy dowcipy....

Korzystamy ze sprawdzonych podręczników dla przedszkolaków, dzięki czemu dziecko z przyjemnością słucha w domu piosenek i utrwala materiał.

Zależy nam aby dziecko podczas zajęć czuło się szczęśliwe i bezpieczne.

Program językowy SZKOŁY JĘZYKÓW OBCYCH ESPERO dla dzieci szkolnych oparty jest na podstawie programowej zatwierdzonej przez Ministerstwo Edukacji dzięki czemu skutecznie niwelujemy braki i pomagamy z opanowaniem bieżącego materiału szkolnego.

Angielski i niemiecki dla uczniów szkoły podstawowej 1-8

Każdego roku planujemy zakres materiału do opanowania dla każdego kursanta (Karta Umiejętności Słuchacza KUS), tak by usystematyzować wiedzę i  tym samym zwiększyć efektywność nauki.

Pracując w małych grupach ( 3-4 oraz 5-6 osób) jesteśmy w stanie nauczyć dzieci mówienia. Jest to najważniejsza umiejętność językowa. Szkoły z obiektywnych względów mają problem z uczeniem komunikacji, bo klasy są ponad 20 osobowe.

Pomagamy w nauce wszystkim dzieciom, zwłaszcza tym, które mają problemy w szkole. Korzystamy z profesjonalnych magazynów językowych, dzięki czemu uczymy języka praktycznego. Tematy zajęć dostosowane są do aktualnej wiedzy i wydarzeń, dlatego też nasze kursy są tak lubiane przez dzieci i młodzież

90% naszych uczniów ma bardzo dobre lub dobre oceny z języka angielskiego i niemieckiego.