Dziękuje jeszcze raz za lekcje. Podobało mi si to że lekcje były ciekawsze niż w szkole, szczegolnie gry na ktorych utrwalało się materiał, np czasy teraźniejsze. Nauczyłam się dużo nowych słówek którymi mogłam się pochwalić w szkole np o róznych chorobach i sposobach leczenia, czynnościach, obowiązkach domowych. Ale najbardziej podobało mi się jak uczyłam się rozmowek np w lodziarni, albo u lekarza.  Lekcje były bardzo fajnie prowadzone i bardzo panią polubiłam. Do zobaczenia w przyszłym roku. 

- Martyna Goleniewska

 

Dla mnie kurs angielskiego był fajny.

Najlepsze było robienie materiałów z panią i z Martyną.

Czekam na kolejny rok,na panią i na Martynę.

- Zuzia Was

 

Bardzo mi się podobał ten rok nauki z Panią. Lubie lekcje z Panią, bo są fajne, ciekawe, dużo rozmawiamy po angielsku ale jak czegoś nie rozumię to też po polsku.  Jest Pani cierpliwa i miła. Jak potrzebowałam to robiła Pani ze mną powtórki przed kartkówkami w szkole i dostawałam 5. Dzięki tej nauce było mi łatwiej w szkole gdy braliśmy te tematy co z Panią wcześniej. Chciałabym żeby mnie Pani dalej uczyła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- Olga Fleszer

 

I really enjoyed this year's classes. For most of the time I spoke English so I had a chance to listen to the language. teacher was very helpful I could do school tasks that I did not understand additionally very nice to talk to you.

 Tego roczne zajęcia bardzo mi się podobały. Przez wiekszosc czasu rozmawiałam po angielsku więc miałam szanse osłuchać się z językiem. pani była bardzo pomocna mogłam zrobić zadania szkolne których nie rozumiałam dodatkowo bardzo miło sie z panią rozmawiało

- Dominika Bajdala

 

 

Opinie od grupy B1/B2 i Advanced, spytalam ich zeby napisali po polsku i po angielsku!

 

Na zajęciach podobało mi się naprawdę wszystko! Atmosfera, która na nich panuje sprzyja przyswajaniu wiedzy. Zawsze wykonujemy zadnia, dzięki którym przy okazji dowiadujemy się nowych, ciekawych rzeczy. Gdy czegoś nie wiedziałam lub nie rozumiałam, nauczyciel zawsze tłumaczył mi to stwierdzenie w języku angielskim, a to jest świetny sposób, bo dzięki temu łatwiej jest przyswoić się z językiem. Rozmowy podczas lekcji również odbywały się głównie w języku angielskim, co pozwoliło mi być bardziej pewną siebie podczas rozmów z innymi osobami właśnie w tym języku i przede wszystkim zaznajomiłam się z akcentem, który znacznie ułatwia zrozumienie drugiej osoby. Bardzo się cieszę, bo mój angielski znacznie się poprawił! Z próbnego egzaminu ósmoklasisty miałam 98% i uważam, że to naprawdę wysoki wynik.

Cieszę się i mam nadzieję, że w przyszłym roku również wezmę udział w zajęciach!

On the classes I loved everything! The atmosphere we have there is the best environment to learning. We always do exercises which are the best way to learn new interesting facts about the world as well. When I didn’t know or understand something my teacher always explained me this in English, so I learned more about describing and language became more familiar to me. On the lessons we were talking mostly in English which helped me to be more confident while having a conversation with others and I also I became familiar with the accent, so I can better understand the natives. I am very happy because my English has improved and I feel its so much better than it was last year. On the eighth grade mock exam I had 98% and I think it's a really high result.

I’m so happy I could be there and I hope we’ll se each other next year as well!

- Agnieszka Pankala

 

At English lessons I improved my skill in English.

I liked learning grammar at this lessons.

I love conversations between classmates about funny topic.

I liked the lesson was online.

The hours to start lessons was good too.

Na lekcji Angielskiego polepszyłem swoje ujemiętności w języku Angielskim.

Lubię się uczyć gramatyki na lekcjach.

Kocham prowadzić rozmowy z kolegami z klasy na różne tematy.

Lubie to w lekcjach że są online.

Godziny lekcjii były dobrze dopasowane do mojej szkoły.

- Dominik Was

 

For me, the classes were fun. There weren't many difficult tasks. I liked describing pictures the most. The group was nice to me.

Nauczyłem sie jak poprawnie mowić i nauczyłem sie wielu zwrotow ktorer sie przydaja. Było tez wiel roznych i ciekawych tematow.

- Bartek Adamowski

     I really enjoyed these classes. I liked that on every lesson was a lot of talking.

Also, I liked when on every lesson I was able to practice different skills for example reading, grammar, listening. In addition, I learned many new words and phrases. These lessons were a nice way to improve my English.                                                                     

    Bardzo lubiłam te zajęcia. Podobało mi się to, że na każdej lekcji było dużo rozmawiania. Również podobało mi się, gdy na każdej lekcji mogłam ćwiczyć różne umiejętności, na przykład czytanie, gramatykę i słuchanie. W dodatku nauczyłam się wielu nowych słów i zwrotów. Te lekcje były miłym sposobem na poprawę mojego angielskiego.

- Klaudia Kudlek

 

At the beginning all I can say is thank you for lessons :)

 I am very happy, that I could attend to this course. It is super important, that You concentrated on speaking with us, because I think it is the most needed possibility. All lessons were really good, because we were writing, speaking and perfect grammar. That is very cool, because lessons were not monotonous.

- Agata Matczak

Advanced

 

Opinie od grupy Klas 6, spytalam ich zeby napisali po polsku i troche po angielsku!

 

 Good morning, today I will describe the time of the lessons that I experienced with you. BYły one bardzo fajne dużo się na nich nauczyłem lecz szkoda że na zdalnym. Były one ciekawe, w fajnej atmosferze i dało się dużo dowiedzieć. Jestem bardzo zadowolony.

- Paweł Dębicki

 Zajęcia ogólnie bardzo super, podobały mi się. Teacher is very nice. Nauczyłem się bardzo dużo i za rok będę znowu chodził. Na zajęciach na początku pani nas pytała co robiliśmy w wekeend, potem była nauka z linków i na sam koniec zabawa. Bardzo mi się podobało i polecam. Thank's for the lessons Espero. 

- Szymon Gruszecki

I like this englisch lesson because I have learned very much. Atmosphere on the lesson  was very good. I really like these lessons and I want to go to them next year 

- Filip Horbijczuk

Na zajęciach było fajnie, nauczyłam się więcej niż w szkole, wszystko mi się podobało na zajęciach.

- Natalia Barszcz

 

 Klas 6

 

„ I`ve chosen this school, because is the only one, whitch offers  English course preparing to CAE exam. Another thing; some languages schools close their doors in working hours and don`t even answer the phone.

Conclusion: Espero is the only school in this town, offering CAE course. Also contact with the office is always nice and easy”.

J.B

„ In my opinion it`s worth to attend to Espero School.

During these extra lessons, I`ve lernt a lot of vocabulary, new phrases and information.

I`ve also met really nice people.

Btw, I think our teacher is the coolest in the world”.

Eliza A.

„I have started this course, because I wanted to be well prepared for my high-school exam.

I thing, that is the best way of learning (in gropup), because we motivate each other to keep learning.

I can see the huge difference and improvement in my English, mostly in gammar and speaking”.

M.K

„ I attend English lessons at Espero School, because I think it`s a great way to improve my language skills.

I also learn English at school, but I want to know something more.

Having a talk in a small group of people is better for me, then learning along with a book.”

P.C.

„ In Espero School I really like reading magazines and learning new things.

My vocabulary is still expanding. I like listenings, working with songs and playing English games.

Teacher explains everything very clearly”.

Balbina K.

„Według mnie Szkoła Espero dobrze uczy. Dzięki temu, że chodzę na te zajęcia umiem język niemiecki i angielski znacznie lepiej niż przedtem. Czasami męczące jest chodzenie do Espero po całym dniu szkoły, ale nauczyciele rekompensują to z nawiązką dobrym nauczaniem”.

Jacek K.

„I like our magazines, they have nice texts. There is a nice atmosphere. I learn a lot about vocabulary and grammar.

We also play interesting games”.

Hania.

„ In my opinion the atmosphere is great. I learn a lot. I like our group. The Mary Glasgow magazine is interesting”.

Marta W.

„Uczę się już tutaj ponad rok i na pewno będę to kontynuować. Dzięki dodatkowym lekcjom w Espero umiem dużo rzeczy poza programem w mojej szkole”.

Hania.

„We are listening and talking a lot. We have interesting and current topics. There is very good location, near the bus stop”.

Oliwier Ryba

„Friendly atmosphere on lessons.

Interesting and current topics.

Nice magazines.

Comfortable clasrooms”.

Maksymilian Jaworski


Formularz rejestracji