Nasi nauczyciele to starannie wyselekcjonowana kadra pedagogiczna z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do potrzeb każdego naszego klienta. Opiekę nad naszymi specjalistami sprawuje Pani Dyrektor Magdalena Szykuła.

Dyrektor Magdalena Szykuła - psycholog, trener technik pamięci i szybkiego czytania, lektor języka angielskiego

Jestem specjalistą z 10 letnim stażem pracy, zajmuję się  pracą z dziećmi w wieku od 1,5 do 18 lat oraz dorosłymi. Pomaganie to moja pasja. Szczęśliwy i zadowolony klient jest dla mnie motywacją do dalszej pracy i ciągłego rozwoju. Regularnie poddaję się superwizji, w trosce o jak najlepsza jakość moich usług.  Pracuję z uczniami uzdolnionymi, jak również pomagam wyrównać deficyty rozwojowe. W swojej pracy wykorzystuję też elementy dogoterapii (golden retrivier Teo) i królikoterapii (mini lop Pio i Gemmi)

Magda

Agnieszka Opioła – nauczyciel języka włoskiego. Jestem absolwentką Filologii Włoskiej na Uniwersytecie Śląskim i nauczanie to moja pasja. Jestem pogodna, cierpliwa i nigdy się nie poddaję. Lubię czytać, gotować, uczyć się języków obcych, koty i wycieczki rowerowe.

agnieszka opioła

Agnieszka Brela - absolwentka filologii angielskiej i języka biznesu. Uczy języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych od 10 lat. Prywatnie miłośniczka przyrody, kina, kryminałów i jazdy na rowerze.

Brygida Lika – lektor języka angielskiego z doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. W trakcie zajęć lubię rozwijać u kursantów twórcze myślenie. Prywatnie miłośnik podróży, dobrej literatury i aktywności fizycznej.

brygida lika

Sandra Bernacka - jestem absolwentką filologii angielskiej. Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Moi uczniowie to dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Jestem osobą spokojną i cierpliwą. Poza pracą lubię śpiewać ze swoim zespołem, podróże i dobry film.

sandra b

Cześć! Mam na imię Ilona. Jestem uśmiechniętą i otwartą osobą. Cechują mnie spontaniczność i szalone pomysły. Uwielbiam podróżować, rozwija to nie tylko moją wiedzę o świecie, kulturze i ludziach, ale również pomaga doskonalić umiejętności językowe. Dzięki temu pokochałam język angielski, który stał się nieodłączną częścią mojego życia. Po szkole średniej z łatwością podjęłam decyzję o pójściu na studia na kierunek filologia angielska. Właśnie kończę studia drugiego stopnia na Uniwersytecie Śląskim i mam nadzieję w tym roku uzyskać tytuł magistra. Mam nietypowe podejście do rzeczy prostych, uwielbiam niekonwencjonalne rozwiązania i pracę z dziećmi, które są dla mnie morzem inspiracji.

sandra b