Nasi nauczyciele to starannie wyselekcjonowana kadra pedagogiczna z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do potrzeb każdego naszego klienta. Opiekę nad naszymi specjalistami sprawuje Pani Dyrektor Magdalena Szykuła.

 


Dyrektor Magdalena Szykuła - psycholog, trener technik pamięci i szybkiego czytania, lektor języka angielskiego

Jestem specjalistą z 10 letnim stażem pracy, zajmuję się  pracą z dziećmi w wieku od 1,5 do 18 lat oraz dorosłymi. Pomaganie to moja pasja. Szczęśliwy i zadowolony klient jest dla mnie motywacją do dalszej pracy i ciągłego rozwoju. Regularnie poddaję się superwizji, w trosce o jak najlepsza jakość moich usług.  Pracuję z uczniami uzdolnionymi, jak również pomagam wyrównać deficyty rozwojowe. W swojej pracy wykorzystuję też elementy dogoterapii (golden retrivier Teo) i królikoterapii (mini lop Pio i Gemmi)

Magda

 


Emily Nowak
Hello everyone! My name is Emily. I am from Canada (but with a Polish background), and since finishing my studies, I have spent the last couple of years living and teaching English during the school year in Poland and France. I love to travel, explore new cultures, cook in the kitchen and spend lots of time outdoors, especially camping back home in Canada. Can’t wait to spend this year teaching English online!

Emily

 


Agnieszka Opioła – nauczyciel języka włoskiego. Jestem absolwentką Filologii Włoskiej na Uniwersytecie Śląskim i nauczanie to moja pasja. Jestem pogodna, cierpliwa i nigdy się nie poddaję. Lubię czytać, gotować, uczyć się języków obcych, koty i wycieczki rowerowe.

 

agnieszka opioła

 


Agnieszka Brela - absolwentka filologii angielskiej i języka biznesu. Uczy języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych od 10 lat. Prywatnie miłośniczka przyrody, kina, kryminałów i jazdy na rowerze.

 

 


Brygida Lika – lektor języka angielskiego z doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. W trakcie zajęć lubię rozwijać u kursantów twórcze myślenie. Prywatnie miłośnik podróży, dobrej literatury i aktywności fizycznej.

 

brygida lika

 


Sandra Bernacka - jestem absolwentką filologii angielskiej. Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Moi uczniowie to dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Jestem osobą spokojną i cierpliwą. Poza pracą lubię śpiewać ze swoim zespołem, podróże i dobry film.

 

sandra b

 


Cześć! Mam na imię Ilona. Jestem uśmiechniętą i otwartą osobą. Cechują mnie spontaniczność i szalone pomysły. Uwielbiam podróżować, rozwija to nie tylko moją wiedzę o świecie, kulturze i ludziach, ale również pomaga doskonalić umiejętności językowe. Dzięki temu pokochałam język angielski, który stał się nieodłączną częścią mojego życia. Po szkole średniej z łatwością podjęłam decyzję o pójściu na studia na kierunek filologia angielska. Właśnie kończę studia drugiego stopnia na Uniwersytecie Śląskim i mam nadzieję w tym roku uzyskać tytuł magistra. Mam nietypowe podejście do rzeczy prostych, uwielbiam niekonwencjonalne rozwiązania i pracę z dziećmi, które są dla mnie morzem inspiracji.

 

sandra b

 


Formularz rejestracji