Nasi nauczyciele to starannie wyselekcjonowana kadra pedagogiczna z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do potrzeb każdego naszego klienta. Opiekę nad naszymi specjalistami sprawuje Pani Dyrektor Magdalena Szykuła.

Dyrektor Magdalena Szykuła - psycholog, trener technik pamięci i szybkiego czytania, lektor języka angielskiego

Jestem specjalistą z 10 letnim stażem pracy, zajmuję się  pracą z dziećmi w wieku od 1,5 do 18 lat oraz dorosłymi. Pomaganie to moja pasja. Szczęśliwy i zadowolony klient jest dla mnie motywacją do dalszej pracy i ciągłego rozwoju. Regularnie poddaję się superwizji, w trosce o jak najlepsza jakość moich usług.  Pracuję z uczniami uzdolnionymi, jak również pomagam wyrównać deficyty rozwojowe. W swojej pracy wykorzystuję też elementy dogoterapii (golden retrivier Teo) i królikoterapii (mini lop Pio i Gemmi)

Magda

Agnieszka Opioła – nauczyciel języka włoskiego. Jestem absolwentką Filologii Włoskiej na Uniwersytecie Śląskim i nauczanie to moja pasja. Jestem pogodna, cierpliwa i nigdy się nie poddaję. Lubię czytać, gotować, uczyć się języków obcych, koty i wycieczki rowerowe.

agnieszka opioła

Agnieszka Brela - absolwentka filologii angielskiej i języka biznesu. Uczy języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych od 10 lat. Prywatnie miłośniczka przyrody, kina, kryminałów i jazdy na rowerze.

Brygida Lika – lektor języka angielskiego z doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. W trakcie zajęć lubię rozwijać u kursantów twórcze myślenie. Prywatnie miłośnik podróży, dobrej literatury i aktywności fizycznej.

brygida lika

Sandra Bernacka - jestem absolwentką filologii angielskiej. Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Moi uczniowie to dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Jestem osobą spokojną i cierpliwą. Poza pracą lubię śpiewać ze swoim zespołem, podróże i dobry film.

sandra b

Cześć! Mam na imię Ilona. Jestem uśmiechniętą i otwartą osobą. Cechują mnie spontaniczność i szalone pomysły. Uwielbiam podróżować, rozwija to nie tylko moją wiedzę o świecie, kulturze i ludziach, ale również pomaga doskonalić umiejętności językowe. Dzięki temu pokochałam język angielski, który stał się nieodłączną częścią mojego życia. Po szkole średniej z łatwością podjęłam decyzję o pójściu na studia na kierunek filologia angielska. Właśnie kończę studia drugiego stopnia na Uniwersytecie Śląskim i mam nadzieję w tym roku uzyskać tytuł magistra. Mam nietypowe podejście do rzeczy prostych, uwielbiam niekonwencjonalne rozwiązania i pracę z dziećmi, które są dla mnie morzem inspiracji.

sandra b

„ I`ve chosen this school, because is the only one, whitch offers  English course preparing to CAE exam. Another thing; some languages schools close their doors in working hours and don`t even answer the phone.

Conclusion: Espero is the only school in this town, offering CAE course. Also contact with the office is always nice and easy”.

J.B

„ In my opinion it`s worth to attend to Espero School.

During these extra lessons, I`ve lernt a lot of vocabulary, new phrases and information.

I`ve also met really nice people.

Btw, I think our teacher is the coolest in the world”.

Eliza A.

„I have started this course, because I wanted to be well prepared for my high-school exam.

I thing, that is the best way of learning (in gropup), because we motivate each other to keep learning.

I can see the huge difference and improvement in my English, mostly in gammar and speaking”.

M.K

„ I attend English lessons at Espero School, because I think it`s a great way to improve my language skills.

I also learn English at school, but I want to know something more.

Having a talk in a small group of people is better for me, then learning along with a book.”

P.C.

„ In Espero School I really like reading magazines and learning new things.

My vocabulary is still expanding. I like listenings, working with songs and playing English games.

Teacher explains everything very clearly”.

Balbina K.

„Według mnie Szkoła Espero dobrze uczy. Dzięki temu, że chodzę na te zajęcia umiem język niemiecki i angielski znacznie lepiej niż przedtem. Czasami męczące jest chodzenie do Espero po całym dniu szkoły, ale nauczyciele rekompensują to z nawiązką dobrym nauczaniem”.

Jacek K.

„I like our magazines, they have nice texts. There is a nice atmosphere. I learn a lot about vocabulary and grammar.

We also play interesting games”.

Hania.

„ In my opinion the atmosphere is great. I learn a lot. I like our group. The Mary Glasgow magazine is interesting”.

Marta W.

„Uczę się już tutaj ponad rok i na pewno będę to kontynuować. Dzięki dodatkowym lekcjom w Espero umiem dużo rzeczy poza programem w mojej szkole”.

Hania.

„We are listening and talking a lot. We have interesting and current topics. There is very good location, near the bus stop”.

Oliwier Ryba

„Friendly atmosphere on lessons.

Interesting and current topics.

Nice magazines.

Comfortable clasrooms”.