Espero

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

NAUCZYCIELE

Nasi nauczyciele to starannie wyselekcjonowana kadra pedagogiczna z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do potrzeb każdego naszego klienta. Opiekę nad naszymi specjalistami sprawuje Pani Dyrektor Magdalena Szykuła.

Dyrektor Magdalena Szykuła - psycholog, trener technik pamięci i szybkiego czytania, lektor języka angielskiego

Specjalista z ponad 5 letnim stażem, zajmuje się  pracą z dziećmi w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzieżą. Pracuje zarówno z dziećmi zdolnymi i dobrze się rozwijającymi, by zwiększyć ich możliwości w nauce, jak również  z osobami z trudnościami w nauce. Dzięki umiejętnością psychologicznym pomaga w nauce dzieciom z problemami intelektualnymi, społecznymi i emocjonalnymi.

Agnieszka Opioła – nauczyciel języka włoskiego. Jestem absolwentką Filologii Włoskiej na Uniwersytecie Śląskim i nauczanie to moja pasja. Jestem pogodna, cierpliwa i nigdy się nie poddaję. Lubię czytać, gotować, uczyć się języków obcych, koty i wycieczki rowerowe. agnieszka opioła

Agnieszka Brela - absolwentka filologii angielskiej i języka biznesu. Uczy języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych od 10 lat. Prywatnie miłośniczka przyrody, kina, kryminałów i jazdy na rowerze.

Brygida Lika – lektor języka angielskiego z doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. W trakcie zajęć lubię rozwijać u kursantów twórcze myślenie. Prywatnie miłośnik podróży, dobrej literatury i aktywności fizycznej.

brygida lika

Nazywam się Gabriele Kulozik i jestem lektorem j. niemieckiego. Mieszkałam w Niemczech 9 lat. Zajęcia staram się prowadzić w sposób urozmaicony wykorzystując różne dodatkowe materiały dydaktyczne. Najbardziej zależy mi na komunikatywnych umiejętnościach naszych kursantów. Ważne jest praktyczne wykorzystanie języka oraz umiejętność komunikacji w życiu codziennym.

gabriele kulozik