Espero

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

METODY NAUCZANIA

JĘZYKI

Nasze programy edukacyjne pozwalają opanowac język obcy każdemu kursantowi.

Mając tak ogromne doświadczenie w nauczaniu pracujemy na przygotowanych przez nas programach edukacyjnych. Nasi doświadczeni lektorzy i czuwająca nad wszystkim Pani Dyrektor dopilnowują, żeby plany edukacyjne zostały w 100% zrealizowane.

Mamy umiejętność planowania postępów edukacyjny, bo pracujemy ze wszystkimi grupami wiekowymi.

Dzieci przedszkolne - rozwiń

• Bazując na szerokiej wiedzy z zakresu pedagogiki, filologii i psychologii dostosowujemy metodę do potrzeb danej grupy (m.in. COMMUNICATIVE APPROACH, TOTAL PHYSICAL RESPONSE, AUDIO-LINGUAL METHOD )
  • Uczymy dzieci poprzez pokazywanie praktycznej strony języka: bawimy się w sklep, robimy doświadczenia naukowe, gramy w gry planszowe, rozwiązujemy zagadki matematyczne, opowiadamy dowcipy....
  • Korzystamy ze sprawdzonych podręczników dla przedszkolaków, dzięki czemu dziecko z przyjemnością słucha w domu piosenek i utrwala materiał.
  • W pracy na zajęciach przede wszystkim zależy nam, aby dziecko czuło sie szczęśliwe i bezpieczne.

Dzieci szkolne i młodzież - rozwiń

• Nasz program dla dzieci szkolnych oparty jest na podstawie programowej zatwierdzonej przez Ministerstwo Edukacji dzięki czemu skutecznie niwelujemy braki i pomagamy z opanowaniem bieżącego materiału szkolnego.
  • Zaplanowaliśmy czego w każdym roku uczeń powinien się nauczyć, aby móc bardzo dobrze posługiwać się językiem (Karta Umiejętności Słuchacz-KUS).
  • Dzięki małym grupkom (3-4 i 5-6os. ) jesteśmy w stanie nauczyć dzieci mówienia. Jest to najważniejsza umiejętność językowa. Szkoły z obiektywnych względów mają problem z uczeniem komunikacji, bo klasy są ponad 20 osobowe.
  • Praca na własnych materiałach edukacyjnych pozwala nam pomagać w nauce wszystkim dzieciom. Zawłaszcza tym, które mają problemy w szkole, dla których tradycyjne sposoby nie są wystarczające.
  • Korzystamy z profesjonalnych magazynów językowych, dzięki czemu uczymy języka praktycznego.
  • Tematy na zajęciach są dostosowane do aktualnej wiedzy i wydarzeń.

Dorośli - rozwiń

O tym, że języki są potrzebne wie każdy. My wiemy, że w każdym wieku można nauczyć się mówić  w języku obcym.

Nasze  kursy są nastawione są na komunikację!
Gwarantujemy, że w krótkim czasie opanują  Państwo podstawowe zwroty przydatne za granicą. Na kursach podstawowych ćwiczymy głównie mówienie pracując na naszych sprawdzonych materiałach. Na kolejnych poziomach dostosowujemy mówienie, gramatykę, pisanie do potrzeb słuchaczy w danej grupie.