„Kto się nie rozwija, ten się cofa”.

Drogi Kliencie dlaczego warto zainwestować w zdobywanie wiedzy w ESPERO?

- umiemy motywować do nauki

- mamy 31 letnie doświadczenie w nauczaniu

- mamy małe grupy 3-4 os./duety/ zajęcia indywidualne

- elastyczny program dostosowany do Twojego poziomu i zainteresowań

- gwarancja postępów: nasi uczniowie w 100% zdają egzaminy

- atrakcyjne ceny

- dogodna forma nauki: online lub stacjonarnie

- nasi klienci osiągają sukcesy: 97% z matury rozszerzonej; 98% z egzaminu 8klasisty

Zapisz się już dziś!

Opinie klientów

• 13
  • 14
  • Plusy lekcji online to np. uczenie się punktualności, nie trzeba wychodzić z domu oraz utrzymanie kontaktu z kolegami i nauczycielami.

Michał Marek

• W lekcjach on-line podoba mi się to, że nie trzeba nosić zeszytów i o nich pamiętać, ponieważ mamy je w domu, w którym się znajdujemy:)

Iga Wysocka

• Przesyłane przez nauczycielkę zadania do pracy, zawsze są jasne i zawierają proste instrukcje, jak je wykonać. Mój udział w zajęciach online raczej nie jest problemem- mam odpowiedni sprzęt w domu. Trudność wykonywanych zadań dostosowana jest do moich możliwości rozwojowych.

Proponowane przez nauczycielkę zabawy podczas zajęć online, także są dostosowane do moich potrzeb i możliwości rozwojowych.

Wieja Aleksandra

• 10
  • 02
  • 08
  • 04
  • 07
  • 06
  • „Friendly atmosphere on lessons.

Interesting and current topics.

Nice magazines.

Comfortable clasrooms”.

Maksymilian Jaworski

• „We are listening and talking a lot. We have interesting and current topics. There is very good location, near the bus stop”.

Oliwier Ryba

• „Uczę się już tutaj ponad rok i na pewno będę to kontynuować. Dzięki dodatkowym lekcjom w Espero umiem dużo rzeczy poza programem w mojej szkole”.

Hania.

• „ In my opinion the atmosphere is great. I learn a lot. I like our group. The Mary Glasgow magazine is interesting”.

Marta W.

• „I like our magazines, they have nice texts. There is a nice atmosphere. I learn a lot about vocabulary and grammar.

We also play interesting games”.

Hania.

• „Według mnie Szkoła Espero dobrze uczy. Dzięki temu, że chodzę na te zajęcia umiem język niemiecki i angielski znacznie lepiej niż przedtem. Czasami męczące jest chodzenie do Espero po całym dniu szkoły, ale nauczyciele rekompensują to z nawiązką dobrym nauczaniem”.

Jacek K.

• „ In Espero School I really like reading magazines and learning new things.

My vocabulary is still expanding. I like listenings, working with songs and playing English games.

Teacher explains everything very clearly”.

Balbina K.

• „ I attend English lessons at Espero School, because I think it`s a great way to improve my language skills.

I also learn English at school, but I want to know something more.

Having a talk in a small group of people is better for me, then learning along with a book.”

P.C.

• „I have started this course, because I wanted to be well prepared for my high-school exam.

I thing, that is the best way of learning (in gropup), because we motivate each other to keep learning.

I can see the huge difference and improvement in my English, mostly in gammar and speaking”.

M.K